AUTOKOUDIS s.r.o. Dožínková 239/6, Liberec, tel. 737 84 32 48
fb

Čištění DPF/FAP filtrů pevných částic od 2900Kč

Nabízené služby:

Autoservis Koudis Liberec nabízí čištění všech typů filtrů pevných částic DPF, FAP, SCR, SRT a čištění katalyzátorů pro osobní a nákladní automobily včetně TIR EURO VI. Chladiče a intercoolery. Čištění do 24 hodin nebo expresní čištění do 90 min.

Měření protitlaků před a po čištění, tištěný protokol. Vizuální kontrola poškození endoskopem před a po čištění.

Účinnost čištění 98%. Svozy a rozvozy zákazníkům.

Výhody čištění:

Nezanesený filtr pevných částic nesnižuje výkon motoru, motor funguje správně a zbytečně se nezvyšuje spotřeba paliva. Díky čistému filtru pevných částic se do ovzduší neuvolňují mikrosaze nebo popílky a životní prostředí není zbytečně zatěžováno.

S čistým filtrem nebude problém s vozidlem při emisní kontrole.

 
DPF/FAP filtr

Popis čištění:

Filtr pevných částic je nejprve zbaven čidel a je provedena vstupní vizuální a endoskopická kontrola. Poté filtr je umístěn a zafixován v čistícím boxu. Filtr pevných částic je tlakovou hadicí připojen k čistícímu okruhu stroje. Po spuštění stroj provede sérii čistících cyklů. Řízeně se proplachuje čistící chemií a vodou. Po dokončení proplachu se filtr pevných částic vysouší. Celý proces čištění, bez přídavných prací, trvá zhruba hodinu. Systém čištění je automatizovaný, dochází k odstranění pevných částic, sazí a olejových frakcí.

 

Čištění DPF/FAP filtrů
Čištění DPF/FAP filtrů
 
© 2018 AUTOKOUDIS | tel.: 737 843 248 | e-mail: servis@autokoudis.cz